ciekawostki na bieżąco

You are here

Zamysły na prezenty dla panów

Rocznica urodzin, Imieniny, a może dzień chłopaka? Bez znaczenia jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że kupno upominku dla płci męskiej to zmora. Perfumy, lektura czy krawat? A może kupon na zakupy bądź praktyczny sprzęt domowy?Przed kłopotem wyboru upominku stawia nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i pozostałymi jubileuszami, a szczególnie przed świętami - w czasie zakupowej gorączki w grudniu. Mamy świadomość, że odpowiednio dopasowany podarunek zdziała obdarowanemu wiele radości, a niewydarzony - wprawi w wstyd (również obdarowującego). Jakie prezenty są mile widziane?
portfel
Author: Stocard
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są scaleniem praktyczności i elegancji. Dzięki wykorzystaniu szlachetnego towaru w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardintworzą niezwykle luksusowy dodatek - dowiedz się więcej. Portfele Pierre Cardin togłównie różnorodność kształtów, bogactwo barw i odcieni, a także niestandardowe wyraziste dodatki. Ważką cechą tych portfelijest też bardzo przemyślana praktyczność dostosowana zarówno dla minimalistów, dla których portfel to jedynie 'pojemnik' na pieniądze, jak też dla osób szczególnie wymagających, dla których portfel to niejako mała torebka czy też saszetka, w którym musi się zmieścić kilkanaście kart kredytowych, dowód rejestracyjny, rachunki i wyciągi z kart kredytowych lub zdjęcie (zapraszam tutaj...) ukochanej osoby.sprawdzone informacje
Author: Krenig
Source: Krenig
Dostępne modele Pierre Cardin odznaczają się niezwykle wziętym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Inną propozycją na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które przyzwoli na szybką organizację w każdej sytuacji. Bardziej poręczne aniżeli teczki, w związku z tym częściej są użytkowane w ciągu dnia w biurze. Aktówki męskie pozwalają na transportowanie dokumentów czy notatek w czystości . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w miejsce na długopis, karty kredytowe czy wizytówki, dzięki czemu wiecznie można mieć je blisko.


Znalezienie prezentu, który sprawi komuś prawdziwą radość, nie jest prostym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech regułach. Pierwsza z nich połączona jest z zaszokowaniem: dobry podarunek to taki, który jest niespodzianką. Druga idea dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś dobry podarunek, powinno się znać jego poglądy i zainteresowania. Trzecia wytyczna związana jest z marzeniami: wspaniały prezent jest odzwierciedleniem naszych pragnień dodatkowo marzeń, na których zaspokojenie sami byśmy bodajże się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie ważna jest cena, ale styl prezentu.