ciekawostki na bieżąco

You are here

Wiekopomny dzień dla narzeczonych - ślub we Włoszech

Bez wątpienia każda Para Młoda niesłychanie stresuje się przed dniem swojego ślubu, aczkolwiek nie da się ukryć, że jest to bardzo szczęśliwy i znaczący dzień. W związku z tym zazwyczaj dokłada się wielu starań, żeby tego dnia wszystko szło jak najlepiej. Ważkie jest zaplanowanie ślubu odpowiednio wcześnie żeby nie musieć aranżować niczego na ostatnią chwilę.

ślub we Włoszech
Author: Dave & Margie Hill / Kleerup
Source: http://www.flickr.com
Na pewno szykując się do ślubu powinno się uzgodnić datę, zaangażować fotografa ślubnego, zaprojektować wesele no i rzecz jasna wybrać miejsce ślubu. Poniektóre osoby decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w kościele, jeszcze inni w Urzędzie Stanu Cywilnego, niezmiernie często Młodzi biorą również ślubowanie w rodzinnym mieście któregoś z nich. Niemniej niemało osób decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego za granicą, co jest bardzo wyśmienitą opcją jeżeli chcesz połączyć ślub - strona - z podróżą poślubną.

we Włoszech
Author: Vyacheslav Argenberg
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście przygotowanie ślubu za granicą wymaga istotnie więcej czasu i pieniędzy, bowiem zwykle należy to robić na odległość. Ważne jest również solidne zaplanowanie wesela i odnalezienie zakwaterowania dla gości. Decydując się na ślub za granicą masa Par Młodych finansuje też swoim gościom wyjazd oraz pobyt w okresie uroczystości, albowiem nie każda osoba będzie miała możliwości finansowe pozwalające jej wyjechać za granicę. Mimo załatwiania tak wielu formalności, ślub (sprawdź mega ofertę wideofilmowanie kraków-> byczefilmy.pl/kamerzysta-na-wesele-krakow) za granicą na przykład romantyczny ślub w Wenecji bezsprzecznie będzie niezwykle piękny i wiekopomny. Włochy są istotnie szczególnym miejscem, jakie z pewnością należałoby odwiedzić, natomiast wzięcie ślubu we Włoszech to pomysł pomysłowy i nieszablonowy.

Naturalnie planując ślub we Włoszech należy poznać się z tamtejszymi formalnościami co do małżeństwa, dobrym pomysłem jest także wzięcie ślubu w miejscu, w którym zostanie on udzielony po polsku. Jeżeli Para Młoda i ich goście nie znają języka obcego, to takie rozwiązanie jest wręcz konieczne. Będąc we Włoszech Para Młoda ma także ewentualność zaplanowania świetnego miesiąca miodowego, gdyż Włochy proponują niemało interesujących atrakcji turystycznych, nie mówiąc już o przepięknych krajobrazach i widokach.