ciekawostki na bieżąco

You are here

Programy wewnątrz telewizji - kupować, czy nie kupować? - A więc papier przeciwko internet

Uwielbiasz oglądać telewizję, jednak nie wiesz, z jakiego miejsca wziąć jej rozkład? Zajrzyj do gazet lub internetu - zastanów się jednak w dobry sposób, którą opcję dobierzesz.


morze w Kołobrzegu
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu program TV rozpoznawał każda osoba, kto posiadał telewizor w domku, choć nie posiadał komputera - -> zobacz przykłady. Było to za rzeczą gazet, które często zakupywali rodzice, aby dowiedzieć się jednej rzeczy: "Kiedy co leci"? Na konkretną chwilkę gazety z rozkładem poszły troszeczkę na bok z powodu internetu, który pozwala dowiedzieć się każdej rzeczy, dodając do tej rzeczy opisy danego filmiku, albo serialu, którego chcieliśmy rozejrzeć, a co nie zostało uściślone w gazetkach poza najważniejszymi tytułami dnia. Wielu młodych za tamtych czasów obcinało obrazki z tych gazetek, aby trzymać je do tej chwili. Jeśli przypatrzeć się egzemplarzom gazetek a rozkładami na internecie, to ich budowa jest ta samiutka. Dodatkowo jednak jeżeli jest się w posiadaniu jakąś luksusową ofertę programów, to w zwykłej gazecie nie odnajdzie się tych kanałów telewizyjnych - zwłaszcza jeżeli chodzi o programy z zagranicy. Pomimo tej rzeczy jednakże dlaczego gazety odchodzą w zapomnienie? Otóż odpowiedź bywa łatwa - wielu ludzi ma sieć internetową opłacony z góry na miecha, więc nie pragnie dodatkowo zakupywać gazet, skoro wszystko ma na miejscu -zobacz na tv.pl. Jest to dobrze, czy źle? Ocena tego zjawiska zostaje do Państwa oceny.


Trzeba jednakże się zapytać, jeśli ta sam rzecz będzie się robiło z resztą "papierowych" wytworów - nie wyłącznie gazetek. Czy pójdą w zapomnienie? To już zależy od naszych osób oraz od naszych chęci, w takim wypadku rozmyślaj Samiutki, a nie tak jak inni!