ciekawostki na bieżąco

You are here

Popularne zabiegi kosmetyczne dla kobiet - dowiedz się więcej i wybierz coś idealnego dla siebie

Gabinety kosmetyczne posiadają obecnie bardzo dużą ofertę różnorodnych zabiegów. Jednym z nich jest usuwanie cellulitu. Problem z cellulitem dotyka niestety sporo kobiet, w większości wypadków pojawia się on na udach i pośladkach. W wielu przypadkach sprawia zaniżenie poczucia własnej wartości oraz złe samopoczucie, wobec tego mnogość kobiet szuka sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki.

usuwanie naczynek
Nadzwyczaj efektywną metodą jest laser na cellulit - poznaj szczegóły na klinikamiracki.pl. Laserowe usuwanie cellulitu jest bezpieczne, gdyż wiązka lasera jest odpowiednio dobrana, dlatego nie wypada niczego się obawiać. Promienie wnikają w tkankę tłuszczową i sprawiają, iż krew krąży prędzej. Przyspiesza się również metabolizm, a to powoduje, że cellulit zostaje wyeliminowany. Naturalnie szczegółowe usunięcie cellulitu zobaczymy dopiero po kilku zabiegach. Ilość zabiegów zależy od wielkości cellulitu i stopnia zaawansowania. Niemniej już po dwóch zabiegach wolno ujrzeć obfitą poprawę. Laser używany jest także do wielu innych zabiegów, takich jak chociażby laserowe zamykanie naczynek. Widoczne naczynka, to znaczy „pajączki” potrafią być faktycznie niewiele estetyczne. Często pojawiają się one na nogach albo (odkryj serwis) twarzy, wiele kobiet czuje się z nimi ogromnie źle. Laserowe zamykanie naczynek Warszawa oferuje, niemniej zabieg ten odszukamy w ofercie gabinetów z różnych miast - też Krakowa, Wrocławia albo - nasza strona - Poznania. Laserowe zamykanie naczynek zezwala na dostanie wspaniałego wyniku - kliknij i zobacz: klinikamiracki.pl. Skóra odzyskuje jednolity odcień, natomiast widoczne naczynka znikają bezwarunkowo. Efekt można spostrzec już po pierwszym zabiegu, jednak zależy on przede wszystkim od widoczności naczynek oraz ich liczby. Zwykle zaleca się sporządzenie kilku zabiegów w odstępie 3 albo 4 tygodni.



usuwanie cellulitu
Author: 123rf
Source: 123rf
Liposukcja to kolejny popularny zabieg, jaki polega na usuwaniu tkanki tłuszczowej z pewnych obszarów. Zabieg ten pozwoli nam skutecznie wyszczuplić pewne partie ciała, takie jak brzuch albo uda. Pierwsze rezultaty liposukcji można zauważyć już po miesiącu, jednakże całkowity wynik będzie widoczny po roku. Ile kosztuje liposukcja? Cena zależna jest od obwodu ciała, na którym ma być skonstruowany zabieg - dowiesz się na klinikamiracki.pl. Chociaż zazwyczaj ceny za kompetentny zabieg ze znieczuleniem zaczynają się od blisko 4 tysięcy złotych.