ciekawostki na bieżąco

You are here

Obrączki typowo klasyczne - czyli, gładkość przeciwko wzornictwo

Jesteś tradycjonalistą? Uważasz, że związek bez zawarcia ślubu to nie jest związek? Jeżeli tak, to na pewno już uczyniłeś, albo zrobisz tak zwany "następny krok", a więc oświadczysz się ukochanej.


umiejętności
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
obrączki klasyczne
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com


Pierścionek zaręczynowy jest bardzo ważnym symbolem, jednakże w rzeczywistości najważniejszym i najbardziej ostatecznym spośród nich jest symbol obydwu osób, a więc obrączki, które to dla wielu par, nadal są nie wyłącznie symbolem, ale i przyrzeczeniem...


zabiegi
Author: SATINEA


Obrączka ślubna zwykle kojarzy naszym osobom się z ręką dziewczyny, albowiem wielu mężczyzn jak się często okazuje nie nosi własnej - czy to przez roboty (sporo mężczyzn obawia się, że ktoś ją ukradnie, kiedy pozostawią ją wewnątrz szatni - a co w rzeczywistości się wydarza dość często), czy też tak naprawdę braku komfort, gdyż spora liczba mężczyzn tak naprawdę nie chce ich nosić, albowiem posiadanie obrączki u mężczyzny, bywa zazwyczaj o wiele mocniej widoczne aniżeli właśnie u kobiet, ale istnieje jeszcze pojedynczy powód - wielu mężczyzn nie pragnie oznajmiać światu, iż posiada żonę. W obecnych czasach jednakże jak się okazuje coraz to więcej mężczyzn nosi ten konkretny symbol - obrączki, a tym bardziej obrączki klasyczne, znów powróciły "do łask" będąc jeszcze piękniejsze niż niegdyś. Powstały ich dwie odmiany - gładziutkie, a także zdobione. Gładkie bywają takie jak ukazuje ich nazewnictwo - są bez żadnego wzorku, z różnego typu materiałów, jednakże do tej pory tradycyjne żółte złoto plasuje się wysoko na liście.


Co do tematu obrączek zdobionych, to bywają one takie, jak wskazuje nazewnictwo - wraz z przeróżnymi wzorami, czy dodatkami w formie przeróżnych "kamyków", które mogą się nadawać tak samo dla kobiety, jak również dla chłopaka.