ciekawostki na bieżąco

You are here

Niejeden zapalony biznesmen zdaje sobie sprawę z tego, jak pokazać siebie się, żeby ewentualni klienci go dobrze zapamiętali

Ludzie biznesu to wyjątkowa grupa. Są oni często w stanie przerobić kilkuminutowe spotkanie czysto towarzyskie w duży sukces swojej firmy.


suknie ślubne
Można na pewno nazwać to pewnego rodzaju radarem na zarabianie kasy.


Ludzie, którzy mają swe spółki, są świadomi tego, jak trudno w dzisiejszych czasach funkcjonować na rynku. Wszystko za sprawą sporej konkurencji i to nawet nie europejskich przedsiębiorstw, a tych tanich z Chin czy Indonezji, które często produkują produkty gorszej klasy. Niestety polski konsument nie rozumie jeszcze czasami, że za najlepszą jakość musi dać więcej i wciąż daje się nabierać na najtańsze produkty. Zmiana świadomości polskiego konsumenta powoli zaczyna się przebudowywać, ale jednak jest to dosyć długi cykl. Przy nawiązywaniu jakiś biznesowych rozmów musimy dać się poznać z najfajniejszej strony, a potem trzeba zapaść na długo w czyjejś pamięci. Możemy to uzyskać wręczając na koniec przykładowo swą wizytówkę. Wydaje się to być jeden z najbardziej rozpowszechnionych gestów na świecie, ponieważ wizytówki pośrednio stanowią o nas - przez wygląd czy umieszczone na karteczce informacje jesteśmy w stanie powiedzieć dużo o czyimś charakterze. Ze względu na to, że na kuli ziemskiej codziennie jest wręczanych tysiące wizytówek, nasza powinna być wyjątkowa i czymś zaskakiwać.


Może dziwną czcionką lub wielkością, a może odcieniem? Pamiętajmy, że tylko najlepsze wizytówki są w stanie pomóc nam w byciu zapamiętanym na długo. To natomiast może przełożyć się na rozpoczęcie biznesowej współpracy.