ciekawostki na bieżąco

You are here

Misja „Jak zaplanować ślub i wesele"

Planowanie wesela rozpoczyna się zaraz po zajęciu terminu ślubu, a nieraz - terminu na sali weselnej. Jak krok po kroku zaprojektować ten najważniejszy dzień? Uroczystości weselne to spora inwestycja, zarówno pieniężna, jak także czasowa. Wraz ze ślubem jest to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom stosownie dużo uwagi, ażeby wesele, tak samo jak i ślub, odbyło się bez problemów i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Na sali weselnej
Author: Данила Артемович
Source: http://www.flickr.com
Zadbajmy odpowiednio wcześnie o to, aby nasze wesele było wyjątkowe oraz by zapadło w pamięć gości na długi czas. Nim jeszcze zarezerwujemy salę, nim zdecydujemy się kogo poprosić na swój ślub i wesele, musimy poddać się procesowi wizualizacji wymarzonego przyjęcia ślubnego. Warto za pomocą wyobraźni przenieść się w sam środek wesela naszych marzeń, wpierw powinniśmy każdy najdrobniejszy element wykoncypować i wycyzelować w głowie w najdrobniejszych detalach - dopiero potem można przenieść planowanie do rzeczywistego świata. Ważne jest też, żeby przemyślanie korzystać z rad wszelkich osób-doradców, szczególnie tych z rodziny, jacy "wszystko wiedzą najlepiej". Grunt to dobry oraz przedyskutowany z partnerem plan, na jakim oprzemy się aranżując wesele, jeżeli zatroszczymy się o każdy szczegół, w istocie będzie to wesele - rzuć okiem na DJ na wesele Wrocław http://djhektor.pl/ - naszych marzeń!

Pierwszy krok przy projektowaniu wesela to: zapoznanie z sobą rodziców przyszłych małżonków. Dobrze jest zorganizować pierwsze spotkanie w miejscu przyjaznym oraz komfortowym: w mieszkaniu pana młodego bądź panny młodej. Drugim krokiem jest zaplanowanie budżetu na uroczystości weselne, a w następnej kolejności – rezerwacja konkretnych terminów. Warto wbić w wyszukiwarkę frazę: wesele pod Wrocławiem, względnie hotel okolice Wrocławia.


Po przygotowaniach oficjalnych i po znalezieniu cateringu i obstawy muzycznej wesela, nadchodzi pora na wybór strojów dla pana młodego a także panny młodej. W tym czasie (a więc ok. 5-6 miesięcy przed ślubem) wybieramy również obrączki, a także świadków. Panna młoda ma możliwość zdecydować się już na pierwsze odwiedziny w salonie kosmetycznym (dobrze jest zadbać o swą cerę stosownie wcześnie). W tym czasie warto wybrać również zaproszenia ślubne – warto zdecydować się na nietuzinkowy pomysł, który spodoba się gościom i już samą ideą zachęci do przybycia na przyjęcie weselne.