ciekawostki na bieżąco

You are here

Marzysz o fenomenalnym ślubie? Już dziś zarezerwuj salę weselną w Lubinie!

Współcześnie wiele osób decyduje się na wzięcie zaślubin jedynie w towarzystwie najbliższych osób. Rzadko na taką uroczystość zapraszane są dalekie ciotki , a także kuzynostwo z jakim nie mamy kontaktu od kilkunastu lat. Takie rozwiązanie ma rzecz jasna plusy i minusy, jednak jest to z pewnością tańsze i bardziej komfortowe. Jeżeli i my marzymy o tego typu weselu to winniśmy wziąć pod uwagę miasta na Dolnym Śląsku.

Lubin to miasto umiejscowione w województwie dolnośląskim. Przyciąga do siebie głównie osoby szukające firmy w kopalnictwie. Pomimo tego w tym miejscu zlokalizowane są naprawdę atrakcyjne restauracje, w jakich jesteśmy w stanie wyprawić własne wesele. Jeżeli wpiszemy w wyszukiwarkę Lubin restauracja to na pewno uda nam się wyszukać kilka ciekawych miejsc (np. staremury.eu/).Głównym kryterium doboru winno być to ile gości planujemy zaprosić , a także jaki jadłospis nas interesuje. Jest to niezwykle ważne, albowiem wiele lokali proponuje swoim kontrahentom wyłącznie regionalną kuchnie. Jako pierwsze danie zostaną podane kluski śląskie z gotowanym królikiem, na deser z kolei tradycyjne ciasto drożdżowe. Jeśli wolelibyśmy kuchnię polską, to musimy zapytać o inne menu managera restauracji.

stół na sali weselnej
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Na pewno uda nam się dojść do kompromisu. Jeżeli interesuje nas jedynie pionierska i modna sala weselna Lubin to także zniewalające miasto na wyszukiwania takiego lokalu (my polecamy http://www.staremury.eu/onas/wesela). To właśnie w tym miejscu umiejscowione są ładne sale, które spodobają się prawie każdej młodej parze. W tej chwili w każdym miejscu rządzi biel, zatem i tutaj odszukamy lokale w takiej kolorystyce. Drugi kolor będzie już zależny tylko i wyłącznie od nas. Po wyselekcjonowaniu właściwej sali będziemy zmuszeni ustalić wszelkie niuanse, a mianowicie ilość osób, menu oraz parę innych kwestii.

Pamiętaj o tym, iż ma być to najbardziej wyjątkowy dzień w Twoim życiu, w związku z tym dopnij każdą rzecz na ostatni guzik. Jeżeli uda Ci się wybrać właściwą salę to możesz mieć pewność, że Twoje wesele będzie udane. Lubin to miejsce w jakim jest kilka atrakcyjnych ścieżek turystycznych i zabytków, wobec tego możesz tam pozostać kilka dni dłużej i odetchnąć po wszystkim.