ciekawostki na bieżąco

You are here

Małe, lecz znaczące szczegóły weselne

Planując ślub, niezwykle duża ilość spraw należy odpowiednio przemyśleć oraz dopiąć na ostatni guzik. Są jednak takie, których nie da się pominąć, z kolei inne - za cel mają stworzyć jak najlepsze warunki do zabawy gościom oraz sprawić, by zapamiętali owe wesele przez długi czas, dlatego też nie wolno doprowadzić do sytuacji, kiedy chociażby minimalny szczegół zostanie zlekceważony.


Najważniejszą kwestią są zaproszenia na wesele, które wręczane są wszystkim gościom - osobiście, a nawet przez przesłanie ich pocztą, lecz bez nich nikt z proszonych osób nie pojawi się na uroczystości zawiązania małżeńskiego związku.
Bobas
Author: brianfagan
Source: http://www.flickr.com


W niektórych kręgach uważa się, że jeśli zaproszenie zostanie źle napisane, a nawet nie zawiera odpowiedniego dopisku, Para Młoda nie życzy sobie w rzeczywistości wizyty osób zapraszanych. Mimo iż nie zawsze mówi się o tym głośno, to jednak warto mieć na uwadze, by każde zaproszenie zostało w odpowiedni sposób opisane. W kwestii ów zaproszeń, firmy pomagające w organizacji wesela oferują liczne ich wzory, wśród których można przebierać, a ostatecznie wybrać najbardziej właściwe, które trafi do gustu narzeczonych, ich familii czy też przyjaciół.


Co więcej - wspomniane grupy mające w ofercie zaproszenia niejednokrotnie posiadają w usłudze spersonalizowane zawieszki - (www.moje-zaproszenia.pl/category/zawieszki-na-alkohol-lub-prezenty) na alkohol, który to potem można wręczyć gościom na pamiątkę. Mogą także pełnić rolę informacji, na którym miejscu ma siedzieć dana osoba.
Zawieszki na alkohol idealnie bowiem obecnie zastępują tradycyjne karteczki i są pewnym urozmaiceniem na wszystkich weselach. Dostępne są w różnorodnych kształtach, a także niektóre zawierają odpowiedniewiersze, bądź motta, między innymi o miłości.