ciekawostki na bieżąco

You are here

Jak zaplanować przepiękną ceremonię ślubu? Zorganizuj imprezę w plenerze, a goście z pewnością będą zachwyceni!

Planowanie własnego ślubu i wesela to z pewnością wielkie wydarzenie w życiu właściwie każdego z nas. Jeśli masz to piękne wydarzenie jeszcze przed sobą, ale już zaczynasz zastanawiać się, jak sprawić, żeby było naprawdę fantastyczne, wówczas możesz skorzystać z naszych podpowiedzi - dzisiaj radzimy, jak zorganizować bajkowy ślub w plenerze!


Ślub w ogrodzie
Oczywiście jeszcze większość z nas decyduje się na wzięcie ślubu w kościele i w takim wypadku nie mamy praktycznie żadnego pola manewru co do wybrania miejsca takiej uroczystości, o tyle w przypadku kiedy decydujecie się na zawarcie ślubu cywilnego, możecie postawić na ceremonię ślubu w plenerze. Takie wesela w stylu amerykańskim aktualnie zyskują coraz większą popularność i niewątpliwie niedługo staną się właściwie normą. Koszt ślubu w plenerze to około tysiąca złotych, zatem nie jest to aż tak duży wydatek - a jeżeli ceremonia zostanie zorganizowana w fantastycznych okolicznościach przyrody, niewątpliwie goście będą zauroczeni. Jeżeli przy tej okazji zainteresują Cię namioty weselne wynajem z pewnością będzie najlepszym, a jednocześnie najtańszym rozwiązaniem. Aktualnie sporo sal weselnych ma własne namioty weselne wynajem więc w tej sytuacji zupełnie nie będzie koniecznością.


Gdzie poszukiwać namiotów?


noże składane
Author: xlrider
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach samo odszukanie w internecie frazy namioty weselne warszawa - polecamy odwiedzić-> namioty weselne warszawa - zdecydowanie da Ci sporo wyników, spośród których będziesz mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Jeżeli ktoś z Twoich przyjaciół już wypożyczał namiot na swoje zaślubiny, możesz także skorzystać z ich podpowiedzi i zdecydować się a wynajem namiotu w tej samej firmie co Twoi znajomi.