ciekawostki na bieżąco

You are here

Jak z rezultatem zareklamować swą markę?

Bez znaczenia czy chodzi o zdjęcia z powietrza albo o postery większego formatu to należy pamiętać, że reklama bardzo często wspiera, a nawet utrzymuje spółkę na rynku.


Dlatego czy spółka jest większa albo mniejsza właściciel powinien włożyć kapitał w odpowiednią reklamę.


reklama na dronie
Author: Forstrom's Fotos
Source: http://www.flickr.com
Pomysłów na promocję jest dużo wiele zależy od inwencji twórczej właściciela spółki, ale również od bieżących potrzeb miejscowego rynku. Reguła jest jedna im reklama jest ciekawsza tym większą grupę osób przyciągnie dla przykładu reklama na dronie. Chodzi o to, aby w szerokim wachlarzu spółek z tej samej branży wyeksponować czymś wyjątkowym swoją firmę i jej działalność. Mogą to być zdjęcia z powietrza czy klasyczne ulotki, ale ważne, aby każda postać była ciekawa dla oczu, a nawet dla słuchu przyszłego konsumenta. Ulotki, plakaty muszą być graficznie wykończone, muszą przyciągać wzrok i być szybkie do zapamiętania. Dobrym rozwiązaniem może być zawiadomienie w lokalnej prasie albo audycji radiowej. Fachowcy uważają, że pomijając zdjęcia z powietrza czy reklamę na aucie duże znaczenie ma strona internetowa, na której muszą być zamieszczane nie tylko ważne wiadomości o produkcie, ale także aktualne zdjęcia np. produktu.


Jednak planując formę i sposób reklamy należy się zastanowić czy dla przykładu reklama na dronie nie będzie zbyt dużym wydatkiem na mały rynek, dlatego, że nawet przy bardzo atrakcyjnej formie promocja przy mniejszej społeczności może się okazać za mało wydajna.