ciekawostki na bieżąco

You are here

Dobrze piszą, a przy okazji wyjątkowo promują firmę

Mały gadżet, który jest niezmiernie popularny. Mimo tego, że nie są to duże upominki, bardzo dobrze pełnią swoją rolę. Długopisy z logotypem firmy to ciekawa inwestycja. Posiadanie długopisu w torebce to mus.
długopis
Zawsze trzeba coś szybko zanotować. W takich chwilach trzeba mieć ze sobą piszący długopis. W przeciwnym razie będziemy musieli zapamiętać wszystkie informacje, a pamięć jak wiemy często jest zawodna. Miejmy z tyłu głowy, że długopis nie jest ciężki i nie zajmuje wiele miejsca. Nośmy go zatem zawsze przy sobie. Na pewno będzie przydatny. Zwłaszcza gdy wybieramy się na spotkanie biznesowe, istotną rozmowę bądź szkolenie. Sprawny długopis jest wówczas niezbędny. Właśnie dlatego nośmy za sobą co najmniej jedną sztukę. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkamy kogoś znajomego i będziemy chcieli zapisać jego adres e-mail bądź adres do korespondencji. Nie liczmy na telefon komórkowy, bo w każdej chwili może się rozładować.

Dla przedsiębiorców jednym z wielu zadań jest przygotowywanie materiałów reklamowych i dobrze przeanalizowanych wcześniej gadżetów. Sztandarowym przykładem są długopisy. Najlepsze reklamowe długopisy potrafią promować firmę, organizację, usługę bądź przedsiębiorstwo nawet kilka lat. Ich produkcja nie jest szczególnie czasochłonne. Długopisy z nadrukiem robi się szybko. Wystarczy jedynie skontaktować się z wybraną firmą, wybrać konkretny model. Kolejnie trzeba przesłać logo naszej firmy najlepiej w wersji wektorowej bądź w pdf'ie.promocyjne długopisy
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
Kiedy grafik przygotuje projekt, prześle nam go do zaopiniowania. Za parę dni będziemy mogli odebrać zrealizowane zamówienie. A po tym dystrybuować długopisy reklamowe. Pamiętajmy o tym, że samemu możemy wybrać odpowiedni model oraz kolor. Pomimo tego, że cosmo długopisy powinny spełniać funkcjonalną rolę, należy się wyróżniać. Zdecydujemy na te rodzaje, które są charakterystyczne, a co za tym idzie rzucają się w oczy. Takie długopisy z nadrukiem zostaną świetnie zapamiętane. I o to nam właśnie chodzi! Nie oferujmy swoim kontrahentom czegoś przeciętnego! Gadżety reklamowe świadczą o całej naszej organizacji. Nie możemy zatem pod żadnym pozorem rozdawać banalnych „upominków”. Przez takie posunięcia możemy zrazić do siebie potencjalnych współpracowników a także szeroko pojętych odbiorców. Postawmy na dobry gust, a dzięki temu zyskamy!