ciekawostki na bieżąco

You are here

Ciuchy dla osób z większym rozmiarem

Kiedy ważymy sporo kilo pojawia się problem z wyborem ubrań. Jednak problem ten najczęściej jest u nas w głowie. To nie jest tak, że nie robi się ubrań dla osób mających rozmiar 40 i większy, to raczej bywa tak, że jest nam ciężko powiedzieć o tym, że potrzebujemy tak duży rozmiar.
moda dla puszystych
Author: amandabhslater
moda dla puszystych
Author: thisisbossi
A prawda jest taka, że ubrania są od małych do dość wielkich. Ostatnio moda dla puszystych zaczęła się niezmiernie szybko rozwijać. Możemy, więc zobaczyć w sklepach identyczne sweterki dla osób noszących rozmiar 36 i ludzi, którzy muszą nosić rozmiar 44. Moda (becolorfull.pl) dla osób z nadwyżką kilogramów jest całkiem normalna. Chociaż trzeba przyznać, że projektanci starają się robić specjalne fasony dla ubrań o dużych rozmiarach, by w pewien sposób kształtowały one sylwetkę. To genialny pomysł, by optycznie poprawić figurę grubszej osoby, żeby i ona sama świetnie czuła się w konkretnym stroju. Pamiętajmy, że duża część dobrego look’u to właściwy nastrój konkretnej osoby.


moda dla puszystych
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com/photos/thisisbossi/2948592689/
Na chłodniejszy okres


W czasie całego roku zmienna jest nie tylko aura atmosferyczna, ale zmienia się również moda (argmeta.pl), którą można zobaczyć na ulicy. Przemijające miesiące prowadzą do tego, że wyciągamy z szafy inne ciuchy. Na jesień zima 2014 projektanci dają nam naprawdę duży wybór. Nie chodzi tylko o fason, ale też o kolor. Jesień i zima tego roku powinny być kolorowe. Dobrą bazą będą wszystkie brązy od jasnego kremu po ciemny brąz, ale warto do tego mieć jakiś fajny kolorowy dodatek. Moda dla pań i panów w każdym rozmiarze jesienią i zimą nas zaskoczy. Poza ty moda dla osób z nadwagą, jest wypełniona fajnymi dodatkami. Dobrze, więc nie zakrywać nadmiaru kilogramów pod za dużymi ubraniami, bo wtedy jedynie dorzucamy sobie jeszcze parę dodatkowych kilogramów. Właściwie dopasowana odzież dla osoby puszystej doprowadzi do tego, że w miarę możliwości niedoskonałości nie będą aż tak rzucały się w oczy. Warto korzystać z możliwości, jakie oferuje nam dzisiejsza moda.


Poza tym jesienią i zimą nie trzeba tak jak latem odkrywać tak wiele ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które kupują ciuchy w rozmiarze XXL. Dobrze również pamiętać, że kupno za małych ubrań tylko wypunktuje nasze niedoskonałości.