ciekawostki na bieżąco

You are here

Chcesz szybko się zareklamować, a przy okazji nabyć plandekę na długie lata? W takim razie ofertą wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Prawdopodobnie każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich tworzyw się je robi? Czemu tak właściwie służą?
Krótko ujmując plandeka to płachta dzianiny – tworzywa w dużych wymiarach, która ma za zadanie chronić towar przed przemoknięciem. Najczęściej używanym materiałem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i włókna syntetyczne, są one także gumowane lub nakrapiane substancją hydrofobową, co ochrania przed przedostaniem się wody.

Plandeka
Najistotniejszą kwestię spełnia ona w przewozie - mniej osobowym, a najczęściej w pojazdach ciężarowych. Produkcja plandek wykorzystuje bardzo dobrej jakości materiały marek światowych przedsiębiorstw, w szczególności z Francji, Belgii i Niemiec. Materiały stosowane do ich wytwarzania są udostępnione w pełnej gamie barw, w przeróżnych wielkościach, a też w wielu grubościach i splotach. Decyduje to w późniejszym czasie o tym do czego będą używane dane plandeki. Oczywiście gęstsze wykonania i grubsze materiały są dedykowane do pojazdów ciężarowych, zaś te cieńsze do mniejszych aut. Zwykle grubości plandek zaczynają się od 70 gram na metr kwadraty, a kończą nawet na 1200 gramowych.Plandeki mają w sobie całe mnóstwo funkcji i zastosowań. W ofercie są w istocie przeróżne rodzaje okryć takiego typu. Niektóre są odporne na promienie słoneczne, inne na tłuste osady jak na przykład oleje, czy też są wzbogacone są o środki przeciwgnilne. Wszystkie plandeki mają certyfikaty i atesty. Dlatego w asortymencie znaleźć można tworzywa - upoluj okazje na tworzywa sztuczne sklep: https://www.rokad.pl/ -, które nie palą się, lub te, które są dozwolone do kontaktu z jedzeniem.
Nasza firma ma duże obszary produkcyjne, a dzięki temu ma możliwość zapewnić, że na czas wytworzy dużą ilość zamówienia. Oczywiście na zapotrzebowanie klienta za każdym razem nadrukujemy wielkoformatowe, najwyższej jakości reklamy na plandekę. Wymierzanie samochodów jest wykonywane przez naszych pracowników i może się odbyć zarówno w Państwa firmie, jak i w naszym warsztacie.

Nasz towar odznacza się dużą wytrzymałością, a zapewniają to najwyższej jakości tworzywa. Rosnące zapotrzebowanie ze strony kontrahentów, a także ich satysfakcja, to znak, że wybierając naszą ofertę dostanie się to co najlepsze w tej dziedzinie.