ciekawostki na bieżąco

You are here

Bo najlepiej cementują związek wspólne wycieczki. Wykorzystujcie każdą nadarzającą się możliwość, aby gdzieś pojechać

Mówić że nic tak doskonale nie cementuje związku jak wspólne podróże. To z pewnością niesamowite, kiedy możemy ze swoją drugą połówką wyruszyć w świat, by zwiedzać nowe zakątki, nowe kultury, przeżyć coś niezwykłego. Faktem jest, że każdy związek jest unikalny, jednak monotonia jest niekorzystna dla każdego z nas. Dlatego też wspólne wypady są proponowane, żeby pozyskać dobrą energię w nasz związek.


czytaj więcej
Author: Saskia van de Nieuwenhof
Source: http://www.flickr.com/
Możemy się oczywiście nad tym myśleć, na przykład gdzie na weekend we dwoje, lub już układać wczasy w Mrągowie lub - okazyjne - tutaj w Mikołajkach. To bardzo ważne, aby mieć wszystko wymyślone, chociaż czasami ciekawie jest, jak podejmiemy taką decyzję z dnia na dzień. Na weekend we dwoje możemy pojechać prawie w każde miejsce, gdyż przecież z reguły mamy wtedy wolne, więc powinniśmy odetchnąć od szarej rzeczywistości codzienności. W tym samym czasie taki wypad to momenty dla siebie, a to niezwykle istotne, bo w tygodniu przez pracę z reguły nie mamy dla siebie czasu. W zależności od tego, gdzie zostaliśmy osiedleni mamy wiele miejsc docelowych (szczegóły w portalu).

Osoby które mieszkają w pobliżu morza mogą w każdy wolny dzień pojechać nad morze, Ci co mają blisko Mazury mają szansę odwiedzić największe polskie jeziora. Bliskość gór to możliwość pieszych wycieczek podczas lata i zimowego jeżdżenia na nartach. Możliwości jest z pewnością wiele, jednak jeszcze wygląda to lepiej, gdy wygospodarujemy na wspólny wyjazd więcej czasu.
wypad za miasto
Author: Joshua Mayer
Source: http://www.flickr.com
Tak się zazwyczaj może stać na święta lub podczas urlopu. Wówczas możemy bez wątpienia przygotować interesujący, długoterminowy wyjazd. W zależności od naszych oszczędności możemy odbyć podróż na koniec świata lub pojechać bliżej, ale za to w pięknie miejsce. Tak naprawdę zazwyczaj nie jest ważne, jakie miejsce wybierzemy, bardziej liczy się osoba z którą tam jedziemy.

Bo to bardzo ważne, aby czuć się w swoim gronie wspaniale w każdym miejscu na ziemi. Jeżeli tak będziemy czuć to nie straszne nam żadne kłopoty lub nieudane wakacje. Zawsze, nawet, gdy aura będzie brzydka mamy w końcu drugą osobę, dzięki której z pewnością nie będziemy się nudzić. To jest dokładnie ta największa magia wspólnych wyjazdów, ta magia, którą z całą mocą należy pielęgnować.