ciekawostki na bieżąco

You are here

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu narzeczonych, ale również dużo stresu w trakcie przygotowań do niego

Młodzi, gdy są zakochani, chcą się pobrać - pragną spędzić ze sobą całe życie. Myślą, że ślub to zaledwie kwestia imprezy i znakomitego jedzenia.
mieszkanie
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com


Jednak przygotowań jest znacznie więcej. Zdarza się, że ilość formalności, którymi jesteśmy zmuszeni się zająć, sprawia, że kręci nam się w głowie.


Jeśli nie posiadamy zbytnio dużej kwoty pieniędzy, by wyprawić wesele z wielką pompą, to nie powinniśmy się załamywać. Możemy wyprawić naprawdę fajne wesele bez wydawania fortuny. Wystarczy tylko odrobinę popytać wśród znajomych oraz odkupić jakieś rzeczy - przykładowo sukienkę. Niektóre rzeczy mamy możliwość także pożyczyć - chociażby samochód, którym wybierzemy się do kościoła. Także tanie zaproszenia ślubne możemy znaleźć w internecie. Tanie nie znaczy złe. Wciąż będą one niezwykle szykowne, jeśli tylko taki będzie nasz zamiar.


Zawieszki na alkohol także możemy kupić online. Ich wygląd zależy od naszej koncepcji. Możemy wytypować odcień tasiemki i to, czy zawieszka powinna być odporna na wodę. Na niej mamy szansę umieścić jakiś romantyczny poemat lub nasze zdjęcie (przejdź do strony). Wszystko po to, żeby alkohol wyglądał na stole elegancko. Jeżeli kupimy większą ilość zawieszek, prawdopodobnie będziemy mogli zapytać o jakąś przecenę. Albo w ramach rabatu firma będzie chciała wydrukować dla nas również winietki - (http://moje-zaproszenia.pl/category/winietki-slubne) ślubne.
Nigdy nie wiadomo - zawsze należy pytać o przeróżne bonusy. Szczególnie jeśli młodzi nie są majętni i nie posiadają dużej sumy pieniędzy na urządzenie wesela.